Stavebniny JAŠIM s.r.o. sa nachádzajú v Drienovskej Novej Vsi - 10 km od Prešova po starej ceste z Prešova do Košíc v areály bývalej tehelne.

Naším cieľom je uspokojiť čo najširšie spektrum zákazníkov, ktorí chcú realizovať stavbu alebo rekonštrukciu domu, garáže, záhrady...

 

Naše portfólio produktov, ktoré ponúkame obsahuje murovací materiál ako tehly, porobetónove tvárnice, keramické preklady, stropné systémy, komínové systémy, vonkajšie záhradné platne, zámkové dlažby, izolácie a iný stavebný materiál.

Medzi naše ďalšie činnosti patrí zatepľovanie budov a rodinných domov. Sme držiteľmi certifikátu na zateplenie certifikovanými zatepľovacími systémami a taktiež vlastníme certifikát na montáž a demontáž systémového lešenia GRAFF, ktoré aj započičiavame.

Pre viac info kliknite tu

 

Za posledných pár rokov sa môžeme pochváliť množstvom referencií od našich spokojných zákazníkov.

Foto stavieb realizovaných našou firmou tu

A v tomto duchu chceme pokračovať aj naďalej.

 

Okrem stavebnín sa v areály našej firmy nachádza aj jazdiareň a parkúr. Sme majiteľmi jazdeckých koní s ktorými dosahujeme výborné výsledky.

Ponúkame ustajnenie koní v priestoroch našich stajní. K dispozícii máme výbehy, pasienky ako aj možnosť využitia parkúru počas celého roka. V blízkom okolí sa nachádza príroda, ktorá priam láka na vychádzky.

Pre viac info kliknite tu

 

Ak ste majiteľom psíka a počas Vašej neprítomnosti ho nemáte kde nechať, radi sa o Vášho miláčika postaráme.

Ponúkame ubytovanie pre psíkov .

Pre viac info kliknite tu