KRYTINA

 

Sme predajcami krytín:

- betónová krytina LEIER - od 0,51 Eur/ks

- plechová krytina BLACHOTRAPEZ - od 4,49 Eur/m2 s DPH

- odkvapový systém GALECO Staal :) - cena na vyžiadanie

- pálená krytina ROBEN

 

Naceňujeme individuálne. Pošlite nám nákres resp. projekt alebo už hotové počty kusov a my Vám ušijeme ponuku na mieru.

 

 

LEIER - Rakúska betónová strešná krytina, ktorá ponúka dva typy škridly: Veneto - klasickú nízku vlnu, a Toscanu - vysokú vlnu.

Zvoľte si túto betónovú strešnú krytinu, pretože je:

  • trvanlivá a má dlhú životnosť - pevnosť betónovej strešnej krytiny rokmi narastá. Moderná technológia výroby krytiny Leier umožňuje poskytnúť 35-ročnú záruku na jej mrazuvzdornosť a dodať tak staviteľom najvyšší stupeň istoty dobrého výberu. Dvojnásobná povrchová úprava zvyšuje odolnosť strechy voči pôsobeniu nepriaznivých vplyvov.

  • vodotesná - kontrola rozmerovej presnosti škridiel pri výrobe garantuje, že jednotlivé prvky do seba presne zapadajú, čím sa zabezpečí dokonalá tesnosť strešnej krytiny Leier za dažďa.

  • ekologická - strešná krytina Leier je vyrobená z prírodných surovín - štrku, kameniva a vody. Farebnú stálosť a UV odolnosť zaručuje použité farbivo z oxidov železa, dvojnásobná povrchová úprava zabraňuje usádzaniu machov a nečistôt. 

  • prispôsobená vášmu vkusu - neustále sa rozširujúca paleta tvarov a farieb umožňuje štýlovo prispôsobiť strechu celej stavbe a jej okoliu.

  • kompletným strešným systémom - okrem základných škridiel máme v ponuke širokú paletu doplnkových strešných prvkov, ktoré umožňujú dokonale funkčné položenie strešnej krytiny Leier.

Toscana

Zaujímavým tvarom dodá streche pravú mediteránsku atmosféru. Okrem bežnej farebnej škály sú v ponuke aj škridly vyrábané technológiou multicolor. Svojou výškou vlny je zhodná s rímskou škridlou od Bramacu.

 

Veneto

Svojim klasickým profilom je ideálna na zhotovenie striech v alpskom štýle.